Walka ze stereotypem

skup-samochodow

Już na początku naszej działalności wyznaczyliśmy sobie jasny cel, który polegać miał na walce ze stereotypami na temat skupów samochodów. Nie jest przecież tajemnicą, że opinia na temat skupów samochodowych wśród społeczeństwa nie należy do najlepszych.

Geneza takich przekonań ma swoje korzenie jeszcze w czasach ściśle popeerelowkich, kiedy to ludzie handlujący autami nie grzeszyli uczciwością, a ich działaniom ciężko było zaufać. Powtarzano wtedy bezustannie, że korzystanie z usług to kompletna ostateczność.

Jako firma bardzo ciężko pracujemy, by udowodnić wszystkim, że sytuacja się zmieniła. Od lat dokonujemy wszelkich starań, by zaufanie do naszej branży wzrastało i plasowało się na wysokim poziomie. Każda przeprowadzona przeze nas wycena odbywa się na uczciwych zasadach i uwzględnia indywidualne żądania klientów. Co więcej, zapłatę za samochód otrzymują oni tuż po zakończeniu transakcji – z tego jesteśmy najbardziej dumni.

Choć przeszłość wyglądała różnie i nie można jej bagatelizować, to jednak warto przełamać konwencję – nic na tym nie tracąc.

Dodaj komentarz