Prowadzony przez nas skup samochodów stawia na auta różnorodne. We wszystkich swoich działaniach stawiamy na wielorakość marek. Jedynym koniecznym dla nas warunkiem jest rocznik samochodu – nie może być on starszy niż 10 lat.

Jesteśmy zainteresowani zarówno autami używanymi jak i nowymi. Chętnie skupujemy samochody od salonów samochodowych, wyprzedających posezonowo swoje modele bądź też auta z ekspozycji. Nasz skup samochodów interesuje się również pojazdami poleasingowymi oraz tymi pochodzącymi ze szkół prawa jazdy. Nawiązujemy współpracę zarówno z właścicielami prywatnymi jak i z korporacjami – jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Bierzemy udział w przetargach, aukcjach i wszystkich innych formach obrotu pojazdami. Staramy się zawsze ściśle dopasować naszą ofertę do oczekiwań Klientów. Bardzo chętnie nawiązujemy współpracę z innymi przedsiębiorcami zajmującymi się branżą samochodową.

Jako firma dbamy o możliwości rozwoju, dlatego też nie boimy się żadnych wyzwań. Niezależnie od tego, jak Państwa propozycja jest nietypowa, istnieje duża szansa, że nasz skup aut bardzo chętnie podejmie się jej realizacji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do wizyty w naszej siedzibie.